Privātuma politika un lietošanas noteikumi

Aicinām izlasīt mājaslapas www.virtualaisasistents.lv lietošanas un izmantošanas noteikumus. Apmeklējot www.virtualaisasistents.lv, jūs piekrītat mājaslapas lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.

 

MĀJASLAPĀ IZVIETOTĀS INFORMĀCIJAS IZMANTOŠANA
Mājaslapas apmeklētājiem ir aizliegts pārpublicēt jebkādu informāciju, kas izvietota www.virtualaisasistents.lv, bez tās autoru atļaujas (pārpublicēšanas jautājumos aicinām sazināties ar virtualaisasistentsanna@gmail.com).
Ja mājaslapas autori ir devuši atļauju pārpublicēt informāciju komerciālos vai nekomerciālos nolūkos, obligāta ir atsauce uz www.virtualaisasistents.lv.

 

PRIVĀTUMS

Privātuma politikas mērķis ir sniegt fiziskajai personai - datu subjektam - informāciju par personas datu apstrādes nolūku, apjomu, aizsardzību un apstrādes termiņu datu iegūšanas laikā un apstrādājot datu subjekta personas datus. Šī privātuma politika informē par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar www.virtualaisasistents.lv mājas lapu un pakalpojumiem. Lai sazinātos saistībā ar datu apstrādes jautājumiem, lūdzu, rakstiet e-pastu uz virtualaisasistentsanna@gmail.com. 

Personas datu apstrādes pārzinis ir Anna Poriete, vienotās reģistrācijas Nr. 09049312306, juridiskā adrese Rīgas iela 10, Sigulda, LV-2150.

Šī privātuma politika tiek piemērota visām tīmekļa vietnēm, klientu apkalpošanas platformām un citām tiešsaistes lietojumprogrammām, kurās ir iekļauta atsauce vai saite uz privātuma politiku (turpmāk kopā – mūsu pakalpojumi). Šī privātuma politika tiek piemērota neatkarīgi no tā, ko jūs lietojat, lai piekļūtu mūsu pakalpojumiem, – datoru, mobilo tālruni, planšetdatoru vai citu viedierīci.

 

Informācija, ko mēs apkopojam

Mēs apkopojam dažāda veida informāciju saistībā ar mūsu pakalpojumiem, tostarp:

 • jūsu sniegto informāciju mums personīgi;
 • informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu pakalpojumus;
 • informāciju, ko iegūstam no trešajām pusēm.

Mēs varam arī lūgt jums atsevišķu piekrišanu par informācijas apkopošanu vai atsevišķi informēt jūs par to, kā mēs apkopojam jūsu personas datus veidā, kas nav aprakstīts šajā privātuma politikā, kā nepieciešams konkrētiem papildu pakalpojumiem.

 

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai

 • sazinātos ar jums,
 • sniegtu jums jūsu pieprasītos pakalpojumus un informāciju,
 • apstrādātu jūsu pieteikumus un noformētu nepieciešamos dokumentus,
 • sniegtu jums efektīvu klientu atbalstu,
 • palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības,
 • nosūtītu jums informatīvus ziņojumus, ja esat nepārprotami piekrituši tādus saņemt,
 • ievērotu normatīvo aktu prasības.

Mēs varam nodot jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

 

Kā mēs aizsargājam personas datus?

Mēs nopietni izturamies pret jūsu datu aizsardzību un esam ieviesuši atbilstošus fiziskos un tehniskos līdzekļus, lai aizsargātu mūsu apkopoto informāciju saistībā ar pakalpojumiem. Tomēr aicinām ņemt vērā – kaut arī mēs veicam visus saprātīgos pasākumus, lai pasargātu jūsu informāciju, tomēr neviena interneta vietne un pārraide, datorsistēma un bezvadu savienojums nav pilnībā droši.

 

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

 

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.
 • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, jūs interesēs visvairāk.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook poga "Patīk", YouTube video, u.c. pakalpojumi. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

 

Kā atteikties no sīkdatnēm?

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.

Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas, jūs varat izmantot bezmaksas rīku Your Online Choices vai YourAdChoices.

 

Jūsu tiesības saistībā ar jūsu personas datiem

Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:

 • Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
 • Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja jūs iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
 • Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.

 

Saites uz citām mājaslapām

Lūdzam ņemt vērā, ka mūsu privātuma politika neattiecas uz citām mājaslapām, uz kurām Jūs varat nokļūt caur mūsu mājaslapu.

 

Izmaiņas

Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija ir publicēta šajā mājaslapā.